Den matek se blíží

 

Blíží se Den matek, obdarujte tu svou dárkem, který jí udělá opravdovou radost.

Starost na celý život

Maminky se o nás starají skoro celý život. Když jsme děti, můžeme jim jejich lásku a péči těžko opětovat, ale když dospějeme, jde to o poznání lépe. Maminky si zaslouží to nejlepší, alespoň tak jim můžeme říct: „Mami, děkuji ti za všechno“. A jako luxusní dárek se určitě hodí šperky s pravými perlami. Prastará řeč kamenů praví, že perly mají ochranou moc a ještě silnější je, když se šperk daruje.

Grafika newslettery (14)

Ruční práce, záruka kvality

Všechny šperky, které v e-shopu Perlomanie najdete, jsou ručně vyrobené. Každá perla i polodrahokam procházejí naší pečlivou kontrolou. Náramky i náhrdelníky ručně uzlíkujeme, takže při nošení perlového šperku nedochází k odírání perel a šperk vypadá ještě krásněji. Kovové komponenty používáme jen stříbro, zlacené stříbro nebo chirurgickou ocel. Bižuterní kovy u nás nenajdete. Perly a polodrahokamy jsou tak luxusní materiál, že jsme se rozhodli že ho nebudeme dehonestovat bižuterními komponenty. Vaše maminka si zaslouží to nejlepší. Vyberte ji některý z našich šperků. Každý kousek pečlivě dárkově balíme, takže se o nic dalšího nemusíte starat.

Náušnice pro maminku

Pokud vaše maminka ráda nosí náušnice, ty s perlami jí ve sbírce určitě nesmí chybět. Nejoblíbenější jsou například zlacené náušnice kruhy s bílou perlou nebo zlacené náušnice na klapku s velkou bílou perlou.

Kruhové náušnice ze zlaceného stříbra s velkými bílými perlami, Perlomanie

Náramky pro maminku

S náramkem nemůžete šlápnout vedle. Pokud vaše maminka nemá ráda na náramcích doporučujeme zvolit některý z náramků na gumičce. Ideální volbou je náramek s většími perlami a velkými nugetami achátu. Pokud ji zapínání nevadí, náramek se středními černými perlami ji určitě oslní.

Perlový náramek s acháty na gumičce MN12513, Perlomanie

Náhrdelníky pro maminku

Náhrdelník je nákladnější dárek, o to víc ale říká: „Mami, mám tě ráda“. Perlové náhrdelníky máme v různých velikostech perel a barvách. Nejprodávanější je náhrdelník s velkými bílými perlami, který je vyroben uzlíkovanou metodou a jeho delší provedení se hodí, pokud vaše maminka nosí ráda šperky přes oblečení. Pokud má raději kratší náhrdelníky s menšími perlami, hodil by se jí náhrdelník BE127.

Náhrdelník perly velké bílé BE123, délka 50 cm

Všechny šperky najdete zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení