Den matek se blíží

 

Blíží se Den matek, obdarujte tu svou dárkem, který jí udělá opravdovou radost.

Starost na celý život

Maminky se o nás starají skoro celý život. Když jsme děti, můžeme jim jejich lásku a péči těžko opětovat, ale když dospějeme, jde to o poznání lépe. Maminky si zaslouží to nejlepší, alespoň tak jim můžeme říct: „Mami, děkuji ti za všechno“. A jako luxusní dárek se určitě hodí šperky s pravými perlami. Prastará řeč kamenů praví, že perly mají ochranou moc a ještě silnější je, když se šperk daruje.

Grafika newslettery (14)

Ruční práce, záruka kvality

Všechny šperky, které v e-shopu Perlomanie najdete, jsou ručně vyrobené. Každá perla i polodrahokam procházejí naší pečlivou kontrolou. Náramky i náhrdelníky ručně uzlíkujeme, takže při nošení perlového šperku nedochází k odírání perel a šperk vypadá ještě krásněji. Kovové komponenty používáme jen stříbro, zlacené stříbro nebo chirurgickou ocel. Bižuterní kovy u nás nenajdete. Perly a polodrahokamy jsou tak luxusní materiál, že jsme se rozhodli že ho nebudeme dehonestovat bižuterními komponenty. Vaše maminka si zaslouží to nejlepší. Vyberte ji některý z našich šperků. Každý kousek pečlivě dárkově balíme, takže se o nic dalšího nemusíte starat.

Náušnice pro maminku

Pokud vaše maminka ráda nosí náušnice, ty s perlami jí ve sbírce určitě nesmí chybět. Nejoblíbenější jsou například zlacené náušnice kruhy s bílou perlou nebo zlacené náušnice na klapku s velkou bílou perlou.

Kruhové náušnice ze zlaceného stříbra s velkými bílými perlami, Perlomanie

Náramky pro maminku

S náramkem nemůžete šlápnout vedle. Pokud vaše maminka nemá ráda na náramcích doporučujeme zvolit některý z náramků na gumičce. Ideální volbou je náramek s většími perlami a velkými nugetami achátu. Pokud ji zapínání nevadí, náramek se středními černými perlami ji určitě oslní.

Perlový náramek s acháty na gumičce MN12513, Perlomanie

Náhrdelníky pro maminku

Náhrdelník je nákladnější dárek, o to víc ale říká: „Mami, mám tě ráda“. Perlové náhrdelníky máme v různých velikostech perel a barvách. Nejprodávanější je náhrdelník s velkými bílými perlami, který je vyroben uzlíkovanou metodou a jeho delší provedení se hodí, pokud vaše maminka nosí ráda šperky přes oblečení. Pokud má raději kratší náhrdelníky s menšími perlami, hodil by se jí náhrdelník BE127.

Náhrdelník perly velké bílé BE123, délka 50 cm

Všechny šperky najdete zde

Zpět do obchodu