Minimalistické náramky

Kategorie minimalistických náramků zahrnuje široký sortiment elegantních a jednoduchých šperků, které dodávají subtilní a vkusný dotek osobnímu stylu. Minimalistické náramky mají jednoduchý design a čisté linie. V této kategorii minimalistických šperků najdete jak minimalistické provázkové náramky tak minimalistické stříbrné náramky. Tyto náramky obvykle zdobí sladkovodní perly nebo polodrahokamy, kdy z těch nejoblíbenějších jsou granát, lapis lazuli, měsíční kámen nebo onyx. Náramky z Perlomanie jsou obvykle doplněny stříbrnými komponenty v klasické úpravě nebo i ve zlacené jak žlutým tak růžovým zlatem.

Naše šperky jsou ručně vyráběné, dáváme si záležet na té nejvyšší kvalitě. Každý kámen nebo perla projdou našima rukama a k vám se dostane pečlivě vyrobený a dárkově zabalený šperk.

Výhodou minimalistických náramků je to, že se dají nosit jak samostatně, tak kombinovat. Jsou také ideálním dárkem, který obdarovaní ocení. Hledáte-li jednoduché, ale stylové náramky, pak náramky v minimalistické stylu jsou přesně pro vás.

Jemny naramek olivin a perly minimalisticky naramek Perlomanie
690 Kč
Kód: 791
34 položek celkem
Zpět do obchodu