Časově omezená akce -20 % na korálkové náhrdelníky právě teď.

Kolekce MINIMALIST

Kolekce MINIMALIST vznikla ve spolupráci se známou influencerkou Kateřinou Stegmannovou @katerinastegmannova, která celou kolekci navrhla. Její láska k minimalistickým šperkům se prolnula celou novou kolekcí. Minimalistický design šperků je doplněn malou sladkovodní perlou. S těmito šperky se budete cítit jako bohyně.

Šperky jsou vytvořeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a do této kolekce patří 2 druhy šperků, které se mezi sebou dají výborně kombinovat. První typ náhrdelníku a náramku je vytvořen s dvojitým řetízkem a malou perlou, která je umístěna v prostředku šperku. Řetízky jsou jemné a lehounké. Vzniká tak šperk, který na vás bude vidět, ale vy ho nebudete ani cítit.

Druhý typ šperku je náhrdelník doplněný stříbrným kruhem, ze kterého visí řetízek zakončený malou perlou. K náhrdelníku je vytvořen i náramek s kruhem, kde perla visí jako malý přívěsek. Kruh symbolizuje karmu. Karma je v podstatě etický zákon příčiny a následku. Cokoli vyšlete do světa, kruhem se k vám zase vrátí.

Šperky v tomto setu jsou tvořeny s důrazem na detail a kvalitu. Každý kousek je originálem, který dodá vašemu outfitu nádech elegance, a zároveň jsou šperky z kolekce MINIMALIST vhodné pro každodenní nošení.

V kolekci MINIMALIST najdete minimalistické šperky - náušnice, náhrdelníky i náramky. Šperky vyrábíme ručně v naší malé dílně kousek od brdských lesů, a tak každý jeden komponent prošel našima rukama. Na šperky jsme vybrali malé polokulaté perly bez znatelných nerovností. Perly tak tvoří jedinečný detail, který je nepřehlédnutelný i u takto minimalistických šperků.

Náramky i náhrdelníky jsme ozdobili malou stříbrnou placičkou, která nese ručně vyražený nápis Perlomanie.

9 položek celkem

Perlové šperky jsou stále oblíbenější a z módy nevychází. Jednoduché, minimalistické šperky neodvádí pozornost od vašeho stylu a spíše ho doplňují. Tyto šperky se dají i skvěle kombinovat a jsou vhodné pro každodenní nošení. Hledáte-li dárek pro ženu, slečnu nebo třeba manželku, pak s minimalistickým šperkem nešlápnete vedle. Tip na dárek? Jednoznačně stříbrné šperky z kolekce MINIMALIST.

Šperky v kolekci MINIMALIST jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 nebo zlaceného stříbra o ryzosti 925/1000. Každý si tak může vybrat šperk, který mu sedne. Náušnice jsme pro tuto kolekci zvolili dvoje. Náušnice pecky jsou zdobené polokulatou sladkovodní perlou. Náušnice kruhy jsou také zdobeny jen malou sladkovodní perlou. Komponenty na náušnice kruhy jsou jemné a malé. Dají se nosit samostatně nebo kombinovat s dalšími náušnicemi, které už v uchu máte.

Šperky k vám doputují dárkově zabalené, takže se nemusíte o nic dalšího už starat. Samozřejmostí je i náš certifikát Perlomanie, kde najdete informace, z čeho je šperk vyrobený a jaké komponenty obsahuje.

Zpět do obchodu