Časově omezená akce -20 % na korálkové náhrdelníky právě teď.

Kolekce SOUL

Jedinečnost a jemnost se kloubí v nové kolekce SOUL.

Kolekce šperků SOUL je zdobena sladkovodními perlami. Vybrali jsme jak bílé tak tmavé kousky. Každá perla je originál a záměrně jsme nevybírali perly stejného tvaru a jednotné velikosti. Každá perla se maličko liší, stejně tak, jako žádná duše není stejná.

Kolekce je vytvořena ze stříbra o ryzosti 925/1000 nebo zlaceného stříbra. Komponenty jsou jemné a nejsou robustní. Díky tomu se dají šperky nosit samostatně, jako jemný a elegantní doplněk, nebo je můžete přidat k dalším svým šperkům, které rádi nosíte.

Náušnice kruhy jsou jedny z vašich nejoblíbenějších. Tak jsme je zvolili i pro naši novou kolekci SOUL.

Náhrdelník je tvořen jemným a přesto pevným řetízkem, který se nepropíná. Skvěle unese i těžkou barokní perlu. Na perle jsme u závěsu nevymýšleli žádné speciální ozdoby. Chtěli jsme, aby vynikla jemná krása a přirozenost každé jednotlivé perly.

Hledáte-li jemný, minimalistický šperk, pak kolekce SOUL bude ta pravá.

Šperky z této kolekce jsou i ideálním dárkem nejen pro vaši ženu, manželku nebo kamarádku, ale takovýto jemný šperk ocení i maminka.

V kolekci SOUL najdete perlové náušnice, perlové soupravy a perlové náhrdelníky. Tato minimalistická kolekce šperků se hodí pro každodenní nošení i pro speciální akce jako jsou například slavnostní večeře nebo návštěva divadla. Kolekce je vyrobená ručně, jako všechny naše šperky z Perlomanie.

19 položek celkem
Zpět do obchodu