Akce 2+1 ZDARMA. Vyberte si 2 Náušnice a 1 Přívěsek, který od nás dostanete ZDARMA.

Minimalistické šperky

Hledáte šperk, který vás přesně vystihne nebo sháníte dárek, který se bude líbit? Ideální volbou jsou minimalistické šperky. Hodí se k jakémukoli oblečení, jsou nenápadné, a přesto si jich každý všimne.

Všechny minimalistické šperky vyrábíme ručně v srdci Čech. Díky tomu víme, jak šperk vytvořit tak, aby byl jedinečný, dokonale padl a pohodlně se nosil. Minimalistické šperky jsou lehké, vzdušné a krásné.

Kdo miluje jednoduchost, minimalistický šperk pro něj bude jasnou volbou. Ovšem ani ti, kteří preferují výrazné šperky nepřijdou zkrátka. Tyto jednoduché šperky se dají skvěle vrstvit a kombinovat. Může tak vzniknout šperk zcela nový, jedinečný a neokoukaný.

Šperky vyrábíme přímo v naší dílně v Perlomanii, která se nachází na dohled brdských lesů. Šperky často doplňujeme sladkovodními perlami a perličkami, které šperku dodají elegantní nádech. Sladkovodní perly mají užitečnou vlastnost, jsou velmi kvalitní a šperky z nich si můžete doslova předávat z generace na generaci.

V naší nabídce šperků najdete minimalistické náhrdelníky, minimalistické náramky, minimalistické náušnice i minimalistické prsteny. Hledáte-li ideální dárek pro svou ženu, milenku, partnerku, maminku, sestru nebo třeba kamarádku, z naší nabídky minimalistických šperků si dozajista vyberete.

Pokud si ale přesto nejste jistí, jaký šperk by byl ideální pro vás nebo pro toho, koho chcete obdarovat, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

Nahoru
Další produkty
87 položek celkem

Minimalistické šperky můžete nosit každý den.

Minimalistické náhrdelníky vyrábíme ze stříbra o ryzosti 925/1000 nebo z chirurgické oceli. Zlacené náhrdelníky jsou u vás velmi oblíbené, vyrábíme je ze stříbra, které je silnovrstevně zlaceno. Naše minimalistické šperky jsou nejčastěji zdobeny sladkovodními perlami nebo minerálními kameny. Obvykle volíme broušené polodrahokamy - na sluníčku i umělém světle se elegantně blyští.

Minimalistické náramky padnou na jakoukoli ruku, hodí se k nošení samostatně i v kombinaci s dalšími šperky. Materiálem k výrobě minimalistických náramků je stříbro o ryzosti 925/1000 nebo chirurgická ocel. V naší nabídce najdete i pozlacené náramky ze stříbra. Dáváte přednost minimalistickému náramku s jednou perličkou nebo u vás vedou mini broušené polodrahokamy?

Minimalistické prsteny si vás získaly. Je to momentálně jeden z nejprodávanějších šperků v naší nabídce. Jemné prstýnky z minerálů a perel jsou zdobeny sladkovodními perlami a minerálními kameny. V naší nabídce najdete velké množství polodrahokamů různých barev, tak si určitě vyberete ten svůj, který vám přesně padne. Pokud hledáte minimalistický šperk jako dárek, nemusíte se bát ani výběru prstenu. Prsteny jsou v několika velikostech přehledně rozděleny, tak určitě strefíte velikost správnou. A kdyby ne, hodí se bez problému na jakýkoli jiný prst nebo vám šperk zdarma vyměníme za jiný.

Minimalistické náušnice jsou jasnou volbou pro ty z nás, kteří dáváme přednost jednoduchosti. V našem e-shopu Perlomanie najdete minimalistické náušnice pecky s jednou perlou nebo náušnice kruhy a kroužky, které jsou zdobeny perlami nebo minerálními kameny. Náušnice visací, náušnice pecky i náušnice kruhy jsou šperky, které můžete nosit pořád. Materiál, který volíme na naše náušnice, je obvykle stříbro o ryzosti 925/1000 nebo stříbro pozlacené.

Šperk, který získáte vás bude zdobit dlouhá léta. A perly z módy ještě nikdy nevyšly.

Zpět do obchodu