Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1499 Kč. Šperky k vám dorazí dárkově zabalené.

Granát

Granát je jedním z nejoblíbenějších šperkařských kamenů. Šperky s granáty srší energií, láskou a symbolizují ochranu. Hledáte-li dárek, pak granátový šperk bude to pravé.

Šperky z Perlomanie jsou ručně vyráběné, každý kousek prochází naší pečlivou kontrolou. A díky tomu se k vám dostane šperk nejvyšší kvality.

 

10 položek celkem

Velmi oblíbené jsou minimalistické šperky s broušenými granáty a sladkovodními perlami. Kameny jsou jen cca 2 mm velké, šperky se tak dají nosit samostatně i kombinovat.

Novinkou jsou prsteny z granátů, které jsme doplnili jen jednou sladkovodní bílou perlou. Prsteny jsou vytvořeny z broušených i tromlovaných granátů. Prsten je navlečen na velmi pevné, a zároveň pružné šperkařské gumičce. Velikosti jsme zvolili tak, abyste je mohli vybrat i bez zkoušení. Prsten s granáty je tak šperk, který můžete nosit stále.

V nabídce máme i náramky z větších granátů. Mají krásnou temně červenou barvu.

Všechny šperky od nás dostanete dárkově zabalené. Odpadne vám tedy starost s dárkovým balením. Jakmile vám šperk dorazí, můžete už se jen a jen tešit z rozzářených očí obdarovaného.

K vám se dostane originální šperk, který bude nejen jedinečný, ale také kvalitně zpracovaný. Pokud hledáte náušnice s granáty, náramek s granáty, náhrdelník s granáty nebo prsteny s granáty, neváhejte si vybrat ten pravý. Ideální volbou jsou i jako dárek pro ženu nebo dívku.

Zpět do obchodu