Perlový náhrdelník bílé oválné perly 7 mm BE142, délka 44 - 47 cm

Tento náhrdelník jsme vyrobili ze středně velkých bílých rýžových (oválných) perel. Jejich velikost je zhruba 7 mm na délku a 5 mm na šířku. Sladkovodní kultivované perly na sobě mají viditelné rýhy a nerovnosti. Díky nim vznikl šperk, který je absolutně jedinečný. Tyto perly vytvořila sama příroda a jejich přirozenou krásu můžete mít na sobě každý den.

Délka náhrdelníku je 44 cm + prodloužení. Náhrdelník spadá na klíční kosti a díky tomu se hodí i do menšího výstřihu.

Perlové náhrdelníky jsou klasikou, která z módy ještě nevyšla. V posledních letech obliba náhrdelníků z perel stále roste. Dají se totiž nosit nejen při slavnostních příležitostech, ale i ke každodennímu oblečení. Náhrdelníky z perel se dají kombinovat s ostatními šperky a nebojte se, v této kombinaci perly nezaniknou. 

Momentálně nedostupné
Kód: 883
Značka: PERLOMANIE®
1 190 Kč
Kategorie: Perlové náhrdelníky
Záruka: 2 roky
Materiál: Ušlechtilá ocel
Osazení: Perla
Velikost perel: 7 mm
Kvalita perel: A
Barva: Bílá
Určení: Dámské, Dívčí
Délka náhrdelníku: 44 cm + 3 cm prodloužení
Tvar perel: Oválné

Každý náhrdelník je doplněn přívěskem s naší značkou Perlomanie a dodáván v dárkovém balení - dárkovém sáčku nebo krabičce. Typ balení vybíráme podle toho, co je k danému šperku nejvhodnější. Ke šperku dostanete i náš certifikát pravosti, kde jsou vyplněné informace o šperku.

Perlomanie je značka českých ručně vyráběných šperků - žádnou pásovou výrobu nevedeme. Každá perla prochází naší pečlivou kontrolou a výsledkem je šperk, který vám vydrží léta jako nový.

Orientační hmotnost: 15 g.

Náhrdelník byl vyroben v České republice.

Šperk je vyroben z perel a kamenů, takže se na nich mohou vyskytnou drobné nedokonalosti. Je to známka toho, že nosíte kus přírody. Barva šperků se může jemně lišit podle kalibrace vašeho monitoru.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu