Pánské perlové náhrdelníky

Objevte nový trend v pánské módě - pánské perlové náhrdelníky. Pánské náhrdelníky z říčních perel doladí váš outfit k dokonalosti. Díky náhrdelníku z říčních perel vynikne vaše osobnost, vaše odvaha a jedinečnost bude nepřehlédnutelná.

Pánské náhrdelníky z říčních perel vyrábíme ručně, pochází tedy přímo z Perlomanie. Dopřejte si luxusní šperk, který se stane vaším nadčasovým doplňkem.

Pánské luxusní náhrdelníky z perel navlékáme na pevné lanko, které nepoškodí perly a zároveň se nepřetrhne. Ostatní pánské perlové náhrdelníky jsou uzlíkované. Díky této šperkařské metodě je mezi každou perlou vytvořen uzlík - perly se tak mezi sebou neodírají a vyniká krása každé perly.

Náhrdelníky z perel u nás najdete v různých barvách. Nejoblíbenější jsou perlové náhrdelníky z bílých perel, velmi efektní jsou náhrdelníky z černých perel a pro milovníky barev, máme náhrdelníky z růžových a duhových perel.

Materiál, který používáme na zakončení perlových náhrdelníků, je vždy chirurgická ocel nebo stříbro o ryzosti 925/1000. Bižuterní kovy u nás nenajdete.

Ke každému perlovému náhrdelníku dostanete náš certifikát pravosti, kde je popsán celý šperk, kvalita perel i jejich velikost.

Každý nejen pánský perlový náhrdelník od nás dostanete dárkově zabalený.

Jemný náhrdelník ametyst a perly Perlomanie Kód: 792
Jemný náhrdelník z broušených olivínu a bílých perel, minimalistický náhrdelník, Perlomanie Kód: 793
23 položek celkem
Zpět do obchodu