Náramek tygří oko Simple MN12054

- 17%
Náramek granát fazetovaný MN12054 (9)

Náramek z minerálních kamenů tygřího oka se bude hodit jako doplněk pro elegantní i sportovně založené. Náramek z tygřího oka je velmi oblíbeným pánským náramkem. Náramek zdobí jedinečný tygří oko - jediný kámen, který byl… Více informací

 Skladem 
390
Před slevou:
470
ks
Výrobce:
PERLOMANIE®
Kód výrobku:
MN12054
Katalogové číslo:
460
Záruka:
2 roky

Náramek z minerálních kamenů tygřího oka se bude hodit jako doplněk pro elegantní i sportovně založené. Náramek z tygřího oka je velmi oblíbeným pánským náramkem.

Náramek zdobí jedinečný tygří oko - jediný kámen, který byl na tento náramek použitý. Hnědé odstíny tygřího oka se dají dokonale kombinovat s ostatními minerálními náramky, doporučujeme kombinaci s lávovým kamenem nebo křišťálem.

Minerální kameny na nás mají pozitivní vliv. Tygří oko přináší ochranu, energii, peníze, odvahu a jde o talisman chránící před nebezpečím. Pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou, podporuje duchovní růst, podporuje tok energie v těle, dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. 

Ke šperku dostanete dárkové balení zdarma  - více ZDE.

Každý náramek má ocelový přívěsek s nápisem PERLOMANIE.

 

Kameny jsou navlečeny na elastickém lanku.

Náramek byl vyroben v České republice.

Šperk je vyroben z kamenů, takže se na nich mohou vyskytnou drobné nedokonalosti. Je to známka toho, že na ruce nosíte kus přírody. Barva šperků se může jemně lišit podle kalibrace vašeho monitoru.

Síla minerálních kamenů ani perel nenahrazuje návštěvu lékaře.

Parametry

osazení: tygří oko

zapínání: navlékací

určení: dámský, pánský, unisex

materiál: ušlechtilá ocel

velikost kamenů: 8 mm

barva: hnědá

délka náramku: 18 cm

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů