Náhrdelník perly bílé BE128, délka 40 - 45 cm

Náhrdelník perly velké bílé BE123, délka 50 cm (2)

Náhrdelník z bílých skoro kulatých středních perel se stane vaším jedinečným doplňkem. Náhrdelník je vyroben z perel o velikosti 7 mm - tato velikost perel je nejčastěji prodávanou - hodí se na denní i slavnostní nošení.… Více informací

 2 dny
1 590
ks
Výrobce:
PERLOMANIE®
Kód výrobku:
BE128
Katalogové číslo:
686
Záruka:
2 roky

Náhrdelník z bílých skoro kulatých středních perel se stane vaším jedinečným doplňkem. Náhrdelník je vyroben z perel o velikosti 7 mm - tato velikost perel je nejčastěji prodávanou - hodí se na denní i slavnostní nošení. Náhrdelník je kratší, jemně splývá na klíční kosti. Pokud použijete prodloužení, náhrdelník bude kousek pod klíčními kostmi.

 

Náhrdelník je uzlíkovaný, to znamená, že mezi každou perlou je uzlík - nedochází tak k odíraní perel mezi sebou. Náramky uzlíkujeme ručně v Česku, každá perla prochází naší pečlivou kontrolou. Tak dokážeme zaručit jedinečnost, dokonalost a kvalitu každého našeho šperku.

 

Délka 40 - 45 cm s prodloužením.

Orientační hmotnost: 25 g.

Ke šperku dostanete certifikát pravosti PERLOMANIE a dárkovou krabičku zdarma  - více ZDE.

 

Náhrdelník byl vyroben v České republice.

Šperk je vyroben z přírodních perel, takže jejich drobné nedokonalosti jsou jejich předností. Každá z perel je originálem vyrobeným samotnou přírodou.

Parametry

materiál: ušlechtilá ocel

osazení: perly

barva: bílá

zapínání: karabinka

určení: dámský

velikost perel: 7 - 8 mm

kvalita perel: A

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů