Víte, kde se rodí Perlomanie?

Na trh vstoupila nová značka vyrábějící šperky z pravých perel.

Jméno dostala příznačné: PERLOMANIE® .

A světlo světa spatřila v Dobříši!

 

Šperky vyrábí mladá podnikatelka, která se již několik let věnuje prodeji i výrobě třpytivých doplňků.

Každý perlový šperk je vyráběn ručně. To znamená, že každá jeho součást prochází pečlivou kontrolou – od výběru perel do toho posledního polodrahokamu.

A tím se šperky z PERLOMANIE liší. Nejsou totiž vytvořeny pouze z perel, ale k jejich výrobě se používají polodrahokamy a minerály různých velikostí a barev.

Perly jsou zasazeny pouze do chirurgické oceli nebo stříbra. Oba tyto materiály snižují možnost alergické reakce a hlavně perly jsou tak jedinečné, jemné a dokonalé, že se ke stříbru a oceli hodí. 

Náhrdelníky a náramky jsou navlečené na niti a většinou uzlíkované. Díky tomu se perly mezi sebou neodírají, a pokud by se stala se šperkem nějaká nehoda, ani se vám nerozkutálí. A sami si jistě dovedete představit, jaká je práce takový perlový náhrdelník vyrobit.

 

Perlové náušnice kruhy přírodní perla SP6453.jpg    Náramek perly mix barev LI464, Perlomanie.jpg

To, že je perla spojena s luxusem a bohatstvím platí i dnes, ale my vám ukážeme, že perlové šperky jsou dostupné pro všechny.

Doba, kdy perlové náušnice nosily jen dámy, už minula, a teď se perly hodí pro dívky a ženy každého věku.

Ať už je to malá parádnice, žena v domácnosti, úspěšná podnikatelka nebo babička pěti vnoučat – vybrat si může každá z vás!

Mohou šperky z polodrahokamů a minerálů ovlivnit váš život?

Perlové šperky jsou doplněny polodrahokamy a minerály. Je to velice oblíbené spojení, které dodá na originalitě a každý z nich má na lidské tělo různý efekt – nošení polodrahokamových šperků je nyní nejen módní záležitostí.

Perly jsou samy o sobě mystickým drahokamem, který dokáže přitáhnout štěstí, chrání před negativní energií a posiluje vztahy.

Perly jsou skvělým šperkem i pro děti, protože podle starodávné mystiky perly chrání a udržují děti v bezpečí.

Dalšími oblíbenými minerály a polodrahokamy jsou růženín, hematit, ametyst a opalit.

Kdy například růženín dodává životní energii, ametyst napomáhá soustředění, hematit pomáhá bojovat se špatnými návyky a opalit tlumí deprese.

Šperky z perel jsou opravdu pro všechny!

Šperky z PERLOMANIE®  padnou každé ženě bez ohledu na věk.

Dokazuje to i kolekce dětských šperků, která byla vytvořena pro malé slečny.

Zakladatelka PERLOMANIE®  má totiž doma dvě malé princezny, které jí každou kolekci řádně prověří. A tak se rozhodla, že vytvoří jedinečné šperky i pro ně – jemné perlové náušnice s malými perlami a třpytivé náhrdelníky, které jsou doplněny krystaly Swarovski elements, ty jsou teď velice oblíbené a dívčímu perlovému šperku dodají potřebný třpyt, aby se slečna cítila jako opravdová princezna.

 

 Náramek růženín, ametyst a křišťál MN12076.jpg Stříbrný rosegold náramek s bílou perlou a perlovým přívěskem Unique UN10233.jpg

Perlové šperky jsou nejkrásnější, když je nosíte.

Samotná perla pochází z živého organismu žijícího pod vodou, takže ke své záři, lesku a třpytu potřebuje vlhko a nejlepší možnost, jak jí ho dodat, je dotek lidské kůže.

Pokud z PERLOMANIE® nakoupíte, získáte automaticky ke každému perlovému šperku certifikát pravosti z Perlomanie a dárkové balení zdarma.

Tak vybírejte, každý šperk je originál a skladem bývá po jen po několika kusech. Neváhejte a udělejte si radost třeba hned. 

 

Rovnou k nám do PERLOMANIE®

Zpět do obchodu