Šperky se surovými kameny – stejný 2x nenajdete

Minerální kameny na nás mají silný vliv, umí nás zklidnit, zbavit stresu nebo ochránit. V každodenním shonu a stresu využíváme síly minerálů čím dál tím častěji. A není se čemu divit. Nejlepší je mít kámen stále u sebe a k tomu se hodí šperky s minerálními kameny. Nejsilnější účinky na nás mají šperky se surovými kameny. Surový kámen totiž není opracovaný a člověk do něho zasáhl úplně minimálně.

2x stejný šperk se surovým kamenem nenajdete

Šperky se surovými kameny jsou každý jiný. Nikdy nenajdete dva stejné. Jejich krása je právě v jedinečnosti a originalitě. Šperky z Perlomanie jsou vyrobeny ze surových kamenů, u kterých známe původ. Každý šperk se surovými kameny je dodán s certifikátem pravosti Perlomanie.

Šperky se surovými kameny Perlomanie

Surové náhrdelníky i náušnice

A jaké šperky s minerály u nás najdete? Nejoblíbenější jsou náhrdelníky se surovými kameny, u kterých si můžete vybrat délku podle vlastních preferencí. Náramky máme stříbrné se surovými kameny i šňůrkové náramky. Šňůrkové náramky se surovými kameny můžete klidně nosit do vody a není nutné je sundávat. Náušnice jsme vyrobili protahovací i kruhy. Náušnice se surovými kameny si můžete vybrat v pozlacené nebo stříbrné variantě – stejně jako náramky a náhrdelníky.

Šperky se surovým ametystem

Ametyst nás uklidňuje, povzbuzuje soustředění a motivuje. Odstraňuje obavy a zlobu i strach. Ametyst je vhodný kámen pro toho, kdo se špatně rozhoduje. S ametystem mu to půjde o poznání lépe.

Šperky se surovým ametystem, Perlomanie

Šperky se surovým křišťálem

Křišťál je nejsilnějším minerálem vůbec. Chrání a zesiluje účinek ostatních minerálních kamenů. Křišťál umí uvést tělo do harmonie, posiluje paměť, a hlavně chrání před negativními energiemi.

Šperky se surovým křišťálem, Perlomanie

Šperky se surovým citrínem

Citrín vám pomůže dosáhnout vašich cílů.  Citrín v sobě uchovává sluneční světlo, dodává tělu energii a naději. Je to kámen, který vás dovede k bohatství a blahobytu.

Šperky se surovým citrínem, Perlomanie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení