Provázkové náramky

Jemný doplněk, který je zároveň výrazným symbolem. Takové jsou provázkové náramky. Náramky na šňůrce si můžete jednoduše přizpůsobit zvolením ideální barvy šňůrky. Můžete tak mít například společný doplněk se svými kamarádkami, partnerem nebo družičkami na svatbě, a přesto bude každý jedinečný.

Náramky na šňůrce jsou doplněny přívěsky z chirurgické ocele, stříbra o ryzosti 925/1000, minerálními kameny, perlami nebo surovými kameny. Všechny náramky Perlomanie jsou vyrobeny ručně.

8 položek celkem

Chcete vyjádřit svou osobnost a nemáte rádi výrazné šperky nebo potřebujete nový kousek kombinovat s těmi, co už máte? Pak provázkový náramek je skvělým řešením. Stahovací náramky vyrábíme v univerzální velikosti, kterou si můžete nastavit přesně podle svého zápěstí.

Naše ručně vyráběné šperky doplňujeme komponenty z chirurgické oceli, stříbra o ryzosti 925/1000, minerálních kamenů nebo surových kamenů nebo skleněných japonských korálků - rokajlu. Stahovací náramek si můžete vybrat v mnoha barevných variantách šňůrek. Díky tomu vznikne nepřeberné množství kombinací, kterými můžete udělat radost nejen sobě a někomu blízkému.

Provázkové náramky se často darují jako symbol přátelství nebo lásky. V naší nabídce najdete náramek se symbolem stromu života, náramek se srdce, náramek karma, náramek se psí tlapkou, náramek nekonečno a mnoho dalších. Velmi oblíbené jsou provázkové náramky s perlou, které jsou jak elegantní, tak se hodí i ke sportovnímu stylu. Vyberte si jedinečný šperk, který s vámi 100% souzní.

Provázkový náramek je osobitý šperk, který vyjádří váš styl i náladu. Další výhodou je, že náramky z provázku můžete nosit pořád - hodí se totiž k jakémukoliv oblečení. Díky tomu, že se jedná o minimalistický šperk, nebude vám stahovací náramek nikde překážet a stane se vaším jedinečným doplňkem, který s vámi souzní.

Zpět do obchodu