Jak šperky dorazí?

Našich zákazníků si vážíme a prodejem to pro nás nekončí. Chcete vědět, jak vám zásilka dorazí? Níže vám ukážeme krok za krokem, co vás v balíčku bude čekat.

1) Každý šperk, který u nás zakoupíte, bude dodán dárkově zabalen buď do krabičky, sametového sáčku, nebo průhledného obalu vždy tématicky zaměřeného na dané období. Vše s logem PERLOMANIE®. Už se nemusíte o nic dalšího starat a šperk můžete rovnou darovat;).

Ukázka balení a šperků.

   krabicka-perlomanie.jpgP_20181028_103055.jpg P_20181124_140830_-_kopie.jpg

2) Ke každému perlovému šperku získáte certifikát pravosti zdarma. Na certifikátu bude popis šperku, datum prodeje a razítko prodejce.

certifikat-pravosti-perlomanie.JPG

3) V každé zásilce najdete naši vizitku. A není to ledajaká vizitka. Na její zadní straně najdete informace, jak se o perlové šperky máte starat, aby vám dělaly co největší radost.

 

4) Při nákupu nad 1199 Kč od nás získáte zdarma stříbrný přívěsek s krystalem v nejoblíbenější modré barvě.

IMG_2725.JPG

 

A co když nebudete s nákupem spokojeni?

I to se může stát. Můžete někomu darovat šperk a netrefíte se do jeho vkusu. Nebo vám šperk prostě nebude sedět. Nic se neděje. Buď jej můžete vyměnit za jiný, a nebo vám obratem vrátíme celou částku na váš účet. Na vrácení se vztahuje 14 denní lhůta dle zákona.

 

A co když si netroufáte vybrat šperk?

To máme 2 možnosti. Buď nás kontaktujete a my vám poradíme, jak nejlépe budeme umět. A nebo darujete náš poukaz na nákup. Vám to ušetří nervy a obdarovaná dostane přesně to, co se jí bude zaručeně líbit.

Poukazy máme ve 3 variantách a najdete je ZDE

3055.jpg

 

A pokud byste stále měli dotazy, jsme pro vás na mailu info@perlomanie.cz