Jak šperky dorazí?

Našich zákazníků si vážíme a prodejem to pro nás nekončí. Chcete vědět, jak vám zásilka dorazí? Níže vám ukážeme krok za krokem, co vás v balíčku bude čekat.

1) Každý šperk, který u nás zakoupíte, bude dodán dárkově zabalen. Šperk zabalíme buď do krabičky se zlatým logem PERLOMANIE® nebo šperk vložíme na papírovou kartu a zabalíme do průhledného obalu. Papírové karty jsou tématicky laděny a na každé najdete logo PERLOMANIE® a kontakty. Každou papírovou kartu ze zadní strany ručně popíšeme - bude tam stručný popis šperku a použité materiály. Cenu ale budete mít jen vy na své faktuře, na šperky cenovky nedáváme. A teď už se nemusíte o nic dalšího starat a šperk můžete rovnou darovat;).

Ukázka balení a šperků

     darkove_baleni_sperku_Perlomanie.png

 

2) Ke každému perlovému šperku získáte certifikát pravosti zdarma. Na certifikátu bude popis šperku, datum prodeje a razítko prodejce.

 

Certifikát pravosti PERLOMANIE®

certifikat-pravosti-perlomanie.JPG

 

3) V každé zásilce najdete naši vizitku. A není to ledajaká vizitka. Na její zadní straně najdete informace, jak se o perlové šperky máte starat, aby vám dělaly co největší radost.

 

4) Při nákupu nad 1999 Kč od nás získáte zdarma náušnice s pravými perlami.

Clearing_Customs.png

 

A co když nebudete s nákupem spokojeni?

I to se může stát. Můžete někomu darovat šperk a netrefíte se do jeho vkusu. Nebo vám šperk prostě nebude sedět. Nic se neděje. Buď jej můžete vyměnit za jiný, a nebo vám obratem vrátíme celou částku na váš účet. Na vrácení se vztahuje 14 denní lhůta dle zákona.

 

A co když si netroufáte vybrat šperk?

To máme 2 možnosti. Buď nás kontaktujete a my vám poradíme, jak nejlépe budeme umět. A nebo darujete náš poukaz na nákup. Vám to ušetří nervy a obdarovaná dostane přesně to, co se jí bude zaručeně líbit.

Poukazy máme ve 3 variantách a najdete je ZDE

3055.jpg

 

A pokud byste stále měli dotazy, jsme pro vás na mailu info@perlomanie.cz