10 důvodů, proč nakupovat u nás

1) Všechno máme skladem - v Perlomanii šperky rovnou vyrábíme, takže šperky, které v e-shopu vidíte i máme na skladě.

2) Dárkové balení zdarma - a ne ledajaké. Víme, že dárkové balení je důležité. Také jsme se na něm vyřádili. Perlové šperky dodáváme v luxusních krabičkách s logem Perlomanie; šperky z minerálních kamenů balíme na dokonalou papírovou kartu, na které je potisk podle ročního období a samozřejmě naše logo. A takhle skvěle dárkové balení vypadá!

 darkove_baleni_sperku_Perlomanie.png

3) Registracovaní mají výraznou slevu 10 %celý postup, jak se jednoduše registrovat, jsme Vám shrnuli. A sleva 10 %? To už se opravdu vyplatí.

4) Dárky k objednávce - ke každé objednávce balíme malé překvapení a každá objednávka nad 1999 Kč získá luxusní náušnice s pravými perlami (zdarma;)).

Clearing_Customs.png

5) 14 dnů na vracení a 30 dnů na výměnů zboží - nejste si jisti, jestli dárek "sedne"? Není problém. Pokud se šperk nebude líbit, do 14 dnů ho můžete bezplatně vrátit a my Vám obratem vrátíme celou jeho cenu; nebo do 30 dnů šperk můžete vyměnit za jakýkoli jiný.

6) 100% hodnocení na Heuréce - díky Vám;)

7) Odborníci na svém místě - jak už víte, šperky vyrábíme, tak o nich toho také hodně víme. Perlové náramky a náhrdelníky uzlíkujeme na ty nejkvalitnější nitě, takže se nemusíte bát přetrhnutí. Většina našich šperků je navlečena na kvalitním německém pravém hedvábí. Všechny naše perly jsou sladkovodní a kultivované. To znamená, že vznikly na farmě za pomoci člověka. Tyto perly jsou velmi krásné a kvalitu každé perly ručně kontrolujeme.

8) Certifikát pravosti - každý perlový šperk rovnou dostane i náš certifikát pravosti.

9) Ruční výroba - ruční výrobou se pyšníme. Každá perla i kámen projdou našima rukama, takže k Vám putuje ten nejkvalitnější šperk. Díky tomu, že jsme výrobci, šperky nepřeprodáváme, a tak je nepřeplácíte.

10) Oprava poškozeného šperku zdarma - poškodil se Vám šperk od nás? Pošlete nám ho a my Vám ho zdarma opravíme. Jen nás kontaktujte, abychom o šperku věděli a vše vyřešili, jak nejrychleji to bude možné.