Příběh PERLOMANIE

 

PERLOMANIE® vznikla na konci dlouhé zimy, když se venku začínaly dny prodlužovat a ve vzduchu začalo být cítit jaro. V té době byl mladší dceři necelý rok a já začala přemýšlet, do čeho se pustím. Protože miluji originální šperky, chtěla jsem předat lidem něco výjimečného.

S prodejem a výrobou šperků jsem již nějaké zkušenosti měla, ale chtěla jsem se posunout někam dál. Tak se zrodila myšlenka PERLOMANIE®. Myšlenka to byla žhavá a divoká. Bylo nutné ji pořádně uchopit a dát jí řád, aby mohla přežít.

Nejdůležitější pro mě vždy byly a ještě stále jsou tyto zásady:

  • Žádné bižuterní kovy

Důležitá je kvalita, která má nadčasovou hodnotu, proto jsem se rozhodla používat jen ty materiály, které sama pokládám za vysoce kvalitní. Pro výrobu svých šperků používám pouze stříbro o ryzosti 925/1000 a ušlechtilou ocel. Žádné bižuterní kovy, na kterých zub času zanechává viditelné změny.

  • Spojení přírodních kamenů a perel

Spojení přírodních kamenů a perel dává neustále nové možnosti. Každý kámen či perla má jiný tvar, strukturu, barevný nádech i odlesky. Příroda námi prostupuje a dodává nám životodárnou energii. Je opravdu nádherné s ní pracovat a posílat ji dál tam, kde může pomoci. Má obrovské kouzlo i moc.

  • Pouze ruční práce

Základem je pro mě ruční práce. Jedinečné šperky z PERLOMANIE® se vyrábí přímo v České republice a vždy jen ručně. Hodiny strávené na výrobě každičkého šperku z něj dýchají neutuchajícím kouzlem. Ručně vyráběné šperky mají zcela jinou energii a tu dokáží předat všem, kteří je nosí.

  • Spokojený zákazník

Každý zákazník je pro mě jedinečný, stejně tak, jako je jedinečný každý z mých šperků. Nikdy nejsou dva identicky stejné a každý kus je originál. Příroda je mocná čarodějka a nikdy nás nepřestane udivovat tím, co dokáže stvořit. Pokud ji tvůrci šperků umí jemně opracovat a dají jí možnost vyniknout, vznikne neopakovatelný a nadčasový šperk.

A kdo jsem já?

Jsem žena, která si plní svůj sen! A to zejména díky své rodině, která mě neustále ve velké míře podporuje. Bez podpory mé rodiny by žádná PERLOMANIE® nejspíš ani vůbec nebyla.

 

     PA201990.JPG       P1013658_-_kopie.JPG

 

A jaké jsou šperky z PERLOMANIE®?

Moje šperky jsou hlavně jedinečné, stejně jako je každý člověk, který je nosí. Každá perla i kámen mají svou originální strukturu a ta nikdy není stejná. Každý šperk je vyráběný srdcem a je to na něm znát. Do každého šperku jeho tvůrce vkládá kus sebe. Je protkaný láskou, vřelostí a nadějí, že přinese tomu, kdo jej bude nosit kus pozitivní energie do života.

 

 

       2018-04-26-08-06-06.jpg        P_20190518_091523.jpg 

 

Jaké mám ráda šperky?

Miluji šperky, které se ženou souzní a podtrhují ladné křivky ženského těla. Tak třeba jemně klenutý stříbrný drátek, který umí mistrně kopírovat smyslná zaoblení těla každé ženy. To jedinečné kouzlo, které nedá mužům spát. Tmavě modré perly s neuvěřitelnými odlesky. Soumrak přicházející oblohy, příslib kouzelného večera a nezapomenutelné noci. Každý šperk k vám totiž promlouvá a umí oslovit i všechny kolem vás. Stačí si vybrat ten pravý. Ten, který podtrhne vaši osobnost a bude s vámi dokonale souznít.

       Stříbrný náhrdelník perly barevné SP740, délka 47 cm (4)

 

Nechte se hýčkat šperky z PERLOMANIE®

V dnešní uspěchané době je velmi důležité umět se zastavit, nadechnout a uvědomit si, co je pro nás důležité. Šperky s přírodními kameny a perlami jsou kusem přírody, který můžeme mít stále při sobě. Kromě toho, že jsou krásné, mají v sobě i významnou energetickou sílu, která na nás významně působí a dokáže nás příznivě ovlivňovat. Vneste si do života kus přírody, krásy a pozitivní energie.

 

      IMG_4094.JPG   IMG_4080.JPG  IMG_4084.JPG