Náramek SPRING SPIRIT s tygřím okem, hematitem a perlami MN144013 18 - 22 cm

Náramek SPRING SPIRIT s achátem, rudrakshou a perlami MN144012 (2)

Tygří oko, hematit a sladkovodní perly jsou komponenty jedinečného náramku z kolekce SPRING SPIRIT. Náramek má zapínání z chirurgické oceli a jednoduché prodloužení, aby skvěle padl.   Dopřejte si pocit výjimečnosti s… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERLOMANIE®
Záruka:
2 roky

Tygří oko, hematit a sladkovodní perly jsou komponenty jedinečného náramku z kolekce SPRING SPIRIT. Náramek má zapínání z chirurgické oceli a jednoduché prodloužení, aby skvěle padl.

 

Dopřejte si pocit výjimečnosti s limitovanou řadou šperků SPRING SPIRIT z kolekce Spiritual. Šperky SPRING SPIRIT jsou navrženy v souladu s energií jara speciální pro může i ženy, kteří potřebují dodat energii pro nové začátky přicházející právě s jarem.

Ozdobte se pečlivě vybranou kombinací perel a kamenů, která posílí vaše slabé stránky a při častějším nošení i celkovou energii.

Při výběru šperku dbejte na své pocity. Šperk, který vás intuitivně osloví je tím, který vás má provázet v nadcházejícím období pro splnění přání a zdolání nových cílů.

 

Vliv kamenů:

Perly mají kouzelnou moc a mezi ni patří i přitáhnutí štěstí a zdraví, perly chrání před negativní energií a dokáží uklidnit a ztišit v napjatých situacích. Perly svou silou zvládají vyrovnávat karmu a posilují vztahy. Hematit odstraňuje nemoci, zlepšuje paměť a zvyšuje sebedůvěru. Tygří oko posiluje sílu vůle, přitahuje peníze a bohatství.

 

Parametry:

Velikost kamenů je 8 mm.

Velikost perel je 4-5 mm.

Kvalita perel je AA.

Náramek byl vyroben v České republice.

Ke šperku dostanete dárkové balení zdarma  - více ZDE.

 

Šperk je vyroben z přírodních kamenů a perel, takže se na kamenech mohou vyskytnou drobné nedokonalosti. Je to známka toho, že na ruce nosíte kus přírody. Barva šperků se může jemně lišit podle kalibrace vašeho monitoru.

 

 

Parametry

zapínání: karabinka

určení: dámský, pánský, unisex

velikost kamenů: 8 mm

barva: hnědá, černá

osazení: tygří oko, hematit, perly

materiál: ušlechtilá ocel

velikost perel: 5 mm

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů