Náramek SPRING SPIRIT s růženínem, jadeitem a perlami MN144004 18 - 22 cm

náramek z minerálních kamenů jadeit, růženín, perly, výrobce perlomanie

Růženín, zelený květový jadeit a sladkovodní perly jsou komponenty jedinečného náramku z kolekce SPRING SPIRIT. Náramek má zapínání z chirurgické oceli a jednoduché prodloužení, aby skvěle padl.   Dopřejte si pocit… Více informací

 Skladem 
640
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
PERLOMANIE®
Záruka:
2 roky

Růženín, zelený květový jadeit a sladkovodní perly jsou komponenty jedinečného náramku z kolekce SPRING SPIRIT. Náramek má zapínání z chirurgické oceli a jednoduché prodloužení, aby skvěle padl.

 

Dopřejte si pocit výjimečnosti s limitovanou řadou šperků SPRING SPIRIT z kolekce Spiritual. Šperky SPRING SPIRIT jsou navrženy v souladu s energií jara speciální pro může i ženy, kteří potřebují dodat energii pro nové začátky přicházející právě s jarem.

Ozdobte se pečlivě vybranou kombinací perel a kamenů, která posílí vaše slabé stránky a při častějším nošení i celkovou energii.

Při výběru šperku dbejte na své pocity. Šperk, který vás intuitivně osloví je tím, který vás má provázet v nadcházejícím období pro splnění přání a zdolání nových cílů.

 

Vliv kamenů:

Perly mají kouzelnou moc a mezi ni patří i přitáhnutí štěstí a zdraví, perly chrání před negativní energií a dokáží uklidnit a ztišit v napjatých situacích. Perly svou silou zvládají vyrovnávat karmu a posilují vztahy. Růženín je kamenem lásky, uzdravování a trpělivosti. A dodává životní energii. Jadeit podporuje vyrovnanost, pomáhá zbavovat se předsudků, posiluje imunitní a nervový systém, zmírňuje průběh chřipkového onemocnění.

 

Parametry:

Velikost kamenů je 8 mm.

Velikost perel je 4-5 mm.

Kvalita perel je AA.

Náramek byl vyroben v České republice.

Ke šperku dostanete dárkové balení zdarma  - více ZDE.

 

Šperk je vyroben z přírodních kamenů a perel, takže se na kamenech mohou vyskytnou drobné nedokonalosti. Je to známka toho, že na ruce nosíte kus přírody. Barva šperků se může jemně lišit podle kalibrace vašeho monitoru.

 

 

Parametry

zapínání: karabinka

určení: dámský

velikost kamenů: 8 mm

barva: růžová, bílá, zelená

osazení: jadeit, růženín, perly

materiál: ušlechtilá ocel

velikost perel: 5 mm

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů