Náramek SPRING SPIRIT s lapisem, opalitem a perlami MN144001 17 - 21 cm

Náramek lapis lazuli, opalit a perly, výrobce perlomanie
  • Náramek lapis lazuli, opalit a perly, výrobce perlomanie
  • náramek s lapisem lazuli, křišťálem a perlami na ruce
  • Náramek lapis, opalit a perly na karabinku MN14401 (8)

Lapis lazuli, opalit a sladkovodní perly jsou komponenty jedinečného náramku z kolekce SPRING SPIRIT. Náramek má zapínání z chirurgické oceli a jednoduché prodloužení, aby skvěle padl.   Dopřejte si pocit výjimečnosti s… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERLOMANIE®
Katalogové číslo:
604-1
Záruka:
2 roky

Lapis lazuli, opalit a sladkovodní perly jsou komponenty jedinečného náramku z kolekce SPRING SPIRIT. Náramek má zapínání z chirurgické oceli a jednoduché prodloužení, aby skvěle padl.

 

Dopřejte si pocit výjimečnosti s limitovanou řadou šperků SPRING SPIRIT z kolekce Spiritual. Šperky SPRING SPIRIT jsou navrženy v souladu s energií jara speciální pro může i ženy, kteří potřebují dodat energii pro nové začátky přicházející právě s jarem.

Ozdobte se pečlivě vybranou kombinací perel a kamenů, která posílí vaše slabé stránky a při častějším nošení i celkovou energii.

Při výběru šperku dbejte na své pocity. Šperk, který vás intuitivně osloví je tím, který vás má provázet v nadcházejícím období pro splnění přání a zdolání nových cílů.

 

Vliv kamenů:

Perly mají kouzelnou moc a mezi ni patří i přitáhnutí štěstí a zdraví, perly chrání před negativní energií a dokáží uklidnit a ztišit v napjatých situacích. Perly svou silou zvládají vyrovnávat karmu a posilují vztahy. Lapis lazuli podpoří vaší kreativitu, dodá odvahu a pomůže bojovat proti stresuOpalit vyrovnává energie Jin a Jang, upevňuje vztahy a stabilizuje výkyvy nálad.

 

Parametry:

Velikost kamenů je 8 mm.

Velikost perel je 4-5 mm.

Kvalita perel je AA.

Náramek byl vyroben v České republice.

Ke šperku dostanete dárkové balení zdarma  - více ZDE.

 

Šperk je vyroben z přírodních kamenů a perel, takže se na kamenech mohou vyskytnou drobné nedokonalosti. Je to známka toho, že na ruce nosíte kus přírody. Barva šperků se může jemně lišit podle kalibrace vašeho monitoru.

 

 

Parametry

zapínání: karabinka

určení: dámský

velikost kamenů: 8 mm

barva: modrá, bílá

osazení: lapis lazuli, opalit, perly

materiál: ušlechtilá ocel

velikost perel: 5 mm

náramek s lapisem lazuli, křišťálem a perlami na ruce Náramek lapis, opalit a perly na karabinku MN14401 (8)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů