Náramek křišťál Simple MN12047

- 4%
Náramek bílý howlit matný MN12047 (10)

Náramek z minerálních kamenů křišťálu se bude hodit jako doplněk pro každou příležitost. Je elegantním i sportovním doplňkem zároveň. Náramek zdobí dokonalý křišťál - jediný kámen, který byl na tento náramek použitý. Čirá… Více informací

 Skladem 
430
Před slevou:
450
ks
Výrobce:
PERLOMANIE®
Kód výrobku:
MN12047
Katalogové číslo:
453
Záruka:
2 roky

Náramek z minerálních kamenů křišťálu se bude hodit jako doplněk pro každou příležitost. Je elegantním i sportovním doplňkem zároveň.

Náramek zdobí dokonalý křišťál - jediný kámen, který byl na tento náramek použitý. Čirá čistota křišťálu se dá dokonale kombinovat s ostatními minerálními náramky.

Minerální kameny na nás mají pozitivní vliv. Křišťál se považuje za nejsilnější léčivý kámen, uvádí tělo do harmonie a čistí ho. Má univerzální léčivé účinky a reaguje se všemi orgány těla. Křišťál pomáhá také zvýšit kreativitu, posiluje paměť. Chrání před negativními energiemi, pomáhá zajistit klidný spánek, při meditaci umí odfiltrovat rušivé vlivy.

 

Ke šperku dostanete dárkové balení zdarma  - více ZDE.

Každý náramek má ocelový přívěsek s nápisem PERLOMANIE.

 

Kameny jsou navlečeny na elastickém lanku.

Náramek byl vyroben v České republice.

Šperk je vyroben z kamenů, takže se na nich mohou vyskytnou drobné nedokonalosti. Je to známka toho, že na ruce nosíte kus přírody. Barva šperků se může jemně lišit podle kalibrace vašeho monitoru.

Síla minerálních kamenů ani perel nenahrazuje návštěvu lékaře.

 

 

Parametry

osazení: křišťál

zapínání: navlékací

barva: čirá

určení: dámský, pánský, unisex

materiál: ušlechtilá ocel

velikost kamenů: 8 mm

délka náramku: 18 cm

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů