Jemný náramek olivín a perly LI4011

Jemný náramek labradorit a perly LI4010 (2)

Jemný náramek z broušených kamenů olivínu (peridotu) a sladkovodních perel. Náramek se hodí k dennímu i večernímu nošení a svojí minimalistickou krásou doplní jakékoli oblečení. Náramek je vyroben z ušlechtilé oceli, olivíny… Více informací

 Skladem 
690
ks
Výrobce:
PERLOMANIE®
Kód výrobku:
LI4011
Katalogové číslo:
646
Záruka:
2 roky

Jemný náramek z broušených kamenů olivínu (peridotu) a sladkovodních perel. Náramek se hodí k dennímu i večernímu nošení a svojí minimalistickou krásou doplní jakékoli oblečení.

Náramek je vyroben z ušlechtilé oceli, olivíny a perly jsou navlečeny na velmi pevném lanku. Každý náramek je doplněn přívěskem s naší značkou PERLOMANIE.

Velikost olivínů je cca 2 mm, velikost perel je cca 2-3 mm. Náramek můžete jednoduše nosit samostatně nebo ho kombinovat s dalšími vašimi šperky.

Délka náramku je 17 cm. Na přání můžeme přidat prodloužení, stačí napsat do poznámky v objednávce.

 

Orientační hmotnost: 2 g.

Náramek byl vyroben v České republice.

Ke šperku dostanete certifikát pravosti PERLOMANIE a dárkovou krabičku zdarma  - více ZDE.

 

Perly mají kouzelnou moc a k ní patří i přitahování štěstí a zdraví, perly chrání před negativní energií a dokáží uklidnit a ztišit v napjatých situacích. Perly svou silou zvládají vyrovnávat karmu a posilují vztahy. Olivín přitahuje peníze, štěstí i lásku. Odráží negativní energie, dokáže tišit nervozitu a přináší klidný spánek. 

Šperk je vyroben z kultivovných sladkovních perel a minerálních kamenů, takže jejich drobné nedokonalosti jsou jejich předností. Každá z perel je originálem vyrobeným samotnou přírodou.

Síla minerálních kamenů a perel nenahrazuje lékaře.

Parametry

materiál: ušlechtilá ocel

osazení: perly, olivín

barva: zelená, bílá

určení: dámský

zapínání: karabinka

velikost perel: 2 - 3 mm

velikost kamenů: 2 - 2,5 mm

kvalita perel: A

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů