PERLOMANIE® , to je dostupný luxus pro každou dívku i ženu

Perly všeho druhu v sobě nesou nadčasové kouzlo, které nikdy nezestárne. Perlové šperky totiž nikdy nevychází z módy a hodí se jak pro malé slečny, tak pro zralé ženy. Ke každému našemu šperku dostanete i certifikát pravosti. Perly a kameny získáváme pouze z ověřených zdrojů. Zakoupením šperku podpoříte českou výrobu i produkci. Všechny šperky jsou vytvářeny a kompletovány v naší dílně v České republice.

Jedinečnost a originalita

Veškeré šperky si sami fotíme a každý šperk je zaručený originál, který prošel naší pečlivou kontrolou. Nikdy nenajdete dvě stejné perly. Každý náš ručně vyrobený šperk je díky jedinečnosti přírodních perel úžasným originálem, který zaručeně nebude mít nikdo jiný. Do našich šperků vkládáme kus sebe. Většinu šperků vyrábíme jen v jednom kuse, proto nikdo jiný nebude mít ten samý kousek jako vy. Ručně vyráběný šperk je zárukou vysoké kvality.

Stříbrný náramek perly bílé se stříbrnými korálky AP4502

Perly jako symbol luxusu

Perličky, které nosí slečny, je ještě více zjemní. Mladým ženám dodá perlový šperk nádech luxusu. Jednoduché pravidlo zní: Čím je žena mladší, tím menší perly nosí. Zralým ženám dodají šmrnc perlové náhrdelníky z perel větších. Perly velmi dobře podtrhnou ženskou krásu a celý outfit zdokonalí tak, že budete prostě nepřehlédnutelné. Každou ženu luxusní perlový šperk potěší, jde také o velmi vhodný dárek. Perly zklidní emoce, posilují nervy a intuici. Jsou symbolem luxusu již po celá staletí a jsou spojovány s kouzelnou mocí. Zdobí ženy všeho věku a nikdy se neomrzí.

Pozlacená stříbrná souprava bílé perly KT470 (10)

Perlomanie se rodí v Dobříši

Šperky vyrábí ručně mladá šperkařka, která se již několik let výrobě šperků věnuje. Každá součást šperku prochází pečlivou kontrolou, od výběru perel, až do posledního komponentu. Kromě perel používáme polodrahokamy a minerály různých velikostí i barev. Perly jsou zasazeny do chirurgické oceli nebo stříbra, které snižují možnost alergické reakce. Jemné perly se ke stříbru a oceli dokonale hodí. Náhrdelníky a náramky jsou navlečené na uzlíkované niti, a proto se perly o sebe neodírají. Pokud se vám náhrdelník či náramek přetrhne, nikdy se vám perly nerozkutálí.

pelromanie_dobrissko.png

Perlové šperky pro každou ženu

Perly jsou spojeny s luxusem a bohatstvím. Ty dnešní jsou dostupné pro všechny. Hodí se pro dívky i ženy každého věku. Mohou je nosit malé parádnice, pracující ženy, úspěšné podnikatelky i babičky. Vybrat si může každá z vás. Pro malé slečny máme speciální kolekci dětských šperků. Jemné perlové náušnice s malými perličkami a třpytivé náhrdelníky jsou doplněny krystaly Swarovski elements, které perlovému šperku dodají potřebný jas a třpyt. Perlové šperky jsou navíc nejkrásnější, když je nosíte. Perla pochází z živého organismu žijícího pod vodou. Ke své záři, lesku a bohatému třpytu potřebuje vlhko. Nejlepší možnost, jak jí ho dodat, je jej nosit. Dotek lidské kůže jim dokonale vyhovuje.

Stříbrný náhrdelník perly růžové SP744, délka 44 cm

Jak vybrat vhodný perlový šperk

Velikost perel vybírejte podle typu ženy. Jemné a éterické ženě vyberte menší perly kolem 5 až 7 mm. To stejné platí i ohledně věku. Čím je žena mladší, tím menší jí budou sedět perličky. Pro ženu zaručeně ženských tvarů a zralým ženám vybírejte perly o velikosti kolem 10 mm a větší. Záleží i na tom, jaké šperky žena ráda nosí. Pokud se nebojí výrazných šperků, pak jí je s klidným srdcem dopřejte. Barvu perel zvolte podle barvy vlasů. Na ženě s tmavými vlasy vyniknou perly světlejší, tedy bílé, světle růžové i šedé. Zvýrazní linie tváře a v tmavých vlasech nezapadnou. Ženě se světlými vlasy dopřejte perly tmavších barev. Pokud má žena vlasy sčesané do drdolu nebo krátké, volte barvy perel, jaké má žena ráda.

Náušnice EMMA perla AA velká zelenáEM320

Na pány jsme nezapomněli!

Vytvořili jsme i pánskou kolekci šperků. Seženete u nás hlavně pánské náramky s minerály a polodrahokamy. Kolekce pánských náhrdelníků se pomalu rozrůstá také.

Náramek hnědý tygří oko, malachit a ocel MN1203 (2)

A pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi pomůžeme: pomoc@perlomanie.cz.