Doprava a platba

 

Jak můžete zaplatit:

 • bankovní převod - bez poplatku (bankovní účet u FIO Banka 2501189162/2010)
 • platební brána ComGate - platba kartou nebo rychlý bankovní on-line převod 
 • dobírka (+ 60 Kč)

Doprava:

Akce

Zdarma pro objednávky nad 499 Kč pro Českou poštu a Zásilkovnu; ostatní zdarma nad 1500 Kč

 

Výdejní místo Zásilkovna akce 69 Kč 

 • Doručení 2 - 5  pracovních dní od podání zásilky - dobu dodání nelze ovlivnit, pokud na zásilku spěcháte, zvolte raději Balík na poštu nebo Do ruky
 • Česká pošta od 69 Kč
  • doporučená zásilka / cenné psaní (dle ceny objednávky) 69 Kč (Doručení 1 - 3 pracovních dní od podání zásilky - dobu doručení nelze ovlivnit)
  • Balík do ruky 99 Kč (Doručení do 24 hodin od podání)
  • Balík na poštu 99 Kč (Doručení do 24 hodin od podání, zásilku si vyzvednete na pobočce pošty, kterou si vyberete. Balík není doručován na adresu, ale zůstane uložen rovnou na poště.)
 • PPL 99 Kč 
  • Doručení 1 - 3 pracovních dní od podání zásilky - pokud na zásilku spěcháte, zvolte raději Balík na poštu nebo Do ruky

 

JAK ŠPERKY BALÍME

Našich zákazníků si vážíme a prodejem to pro nás nekončí. Chcete vědět, jak vám zásilka dorazí? Níže vám ukážeme krok za krokem, co vás v balíčku bude čekat.

1) Každý šperk, který u nás zakoupíte, bude dodán dárkově zabalen. Už se nemusíte o nic dalšího starat a šperk můžete rovnou darovat;).

Ukázka balení šperků.

   darkove_baleni_sperku_Perlomanie.png

2) Ke každému šperku získáte certifikát pravosti zdarma. Na certifikátu bude popis šperku, datum prodeje a razítko prodejce. Uvnitř najdete informace, jak se o perlové šperky máte starat, aby vám dělaly co největší radost.

certifikat-pravosti-perlomanie.JPG

 

3) Při nákupu nad 1999 Kč od nás získáte náušnice s pravými perlami zdarma.

 Clearing_Customs.png

A co když nebudete s nákupem spokojeni?

I to se může stát. Můžete někomu darovat šperk a netrefíte se do jeho vkusu. Nebo vám šperk prostě nebude sedět. Nic se neděje. Buď jej můžete vyměnit za jiný, a nebo vám obratem vrátíme celou částku na váš účet. Na vrácení se vztahuje 14 denní lhůta dle zákona.

 

A co když si netroufáte vybrat šperk?

To máme 2 možnosti. Buď nás kontaktujete a my vám poradíme, jak nejlépe budeme umět. A nebo darujete náš poukaz na nákup. Vám to ušetří nervy a obdarovaná dostane přesně to, co se jí bude zaručeně líbit.

Poukazy máme ve 3 variantách a najdete je ZDE

3055.jpg

 

Platební brána

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

A pokud byste stále měli dotazy, jsme pro vás na mailu info@perlomanie.cz